Oompje is treurig en eenzaam omdat niemand met hem wil spelen. Dan is daar opeens de allerliefste hond van de wereld. Wég treurigheid en eenzaamheid. Eindelijk iemand om mee te spelen en van te houden.
Oompje is gelukkig ...totdat er een klein meisje verschijnt. De hond vindt haar net zo lief als Oompje en dat vindt Oompje ontzettend vervelend. Hij is jaloers omdat hij denkt dat je maar van één iemand tegelijk kunt houden. Dan leert Oompje dat je best met z'n drieën vrienden kunt zijn.
In deze voorstelling van het Theater der Jugend uit München wordt geen Duits gesproken, nee zelfs helemaal geen woord, maar door gebaren en muziek verteld hoe het is gegaan met de lieve, ontroerende en grappige geschiedenis van Oompje.
(Voor kinderen vanaf 5 jaar).
data
za 6 juni 1987
zo 7 juni 1987